O nas

Responsive image

Siłą r3kompensaty są jej pracownicy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług dzięki ich profesjonalizmowi, specjalistycznej wiedzy i skuteczności. A co najważniejsze – rozumiemy potrzeby poszkodowanych. U nas klient może liczyć na całościową pomoc – będziemy jego pełnomocnikiem, doradcą i negocjatorem. Na każdym kroku postępowania ma pełen wgląd w przebieg sprawy, a my z chęcią odpowiadamy na nurtujące go pytania. R3kompensata zapewnia pełną opiekę i wsparcie – od pierwszej konsultacji, aż do wpłynięcia wywalczonej sumy na konto klienta. Dzięki biegłej znajomości prawa i doświadczeniu poznaliśmy się już na chwytach i wszelkich kruczkach prawnych stosowanych przez ubezpieczycieli, żeby zaniżać lub w ogóle nie wypłacać należnych poszkodowanemu świadczeń. Z nami możesz być pewien najwyższej, możliwej rekompensaty za Twoją szkodę!

Nasze motto to:

Zawsze po stronie poszkodowanego

Co nas wyróżnia ?

doświadczeni, znający się na swojej pracy ludzie,

◦ współpraca z najlepszymi rzeczoznawcami i lekarzami,

nie płacisz za naszą pracę, honorarium pobieramy od wywalczonej dla Ciebie kwoty,

◦ zawsze walczymy o najwyższe możliwe odszkodowania; jeszcze nie zdarzyło się, by były niższe od tych proponowanych przez ubezpieczyciela,

◦ jeśli zajmujemy się czyjąś sprawą, to jesteśmy niemal pewni tego, że da się ją wygrać; nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszta,

◦ traktujemy każdego klienta indywidualnie, przez co możesz liczyć na profesjonalną, pełną wyrozumienia obsługę,

zostajemy z naszymi klientami od początku, do końca; od postawienia pierwszego kroku w naszym biurze, do otrzymania należnej kwoty odszkodowania i/lub zadośćuczynienia na konto.

Jak działamy ?

1.

Dla Ciebie, jako naszego klienta, dokonujemy za darmo:
◦ oceny sytuacji,
◦ wspólnego określenia możliwych do wysunięcia roszczeń,
◦ dokładnego wyjaśnienia przebiegu dochodzenia ww. roszczeń.

Ponadto, jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku przestępstwa, zapewniamy:
◦ wsparcie doświadczonego adwokata,
◦ pomoc w przebiegu całej sprawy karnej,
◦ reprezentowanie w procesie sądowym,
◦ wszechstronną obronę Twoich interesów, z udowodnieniem winy sprawcy włącznie.

2.

Na tym etapie skupiamy się na zgromadzeniu niezbędnych dokumentów, dzięki którym potwierdzimy zarówno fakt powstania szkody, jak i jej wielkość.

3.

Korzystając z doświadczonego spojrzenia specjalistów z różnych dziedzin uzyskujemy niezbędne opinie, pozwalające wszcząć postępowanie.

4.

Biegły w podobnych sprawach prawnik występuje w Twoim imieniu z żądaniem wypłaty odszkodowania i/lub zadośćuczynienia. Trwa postępowanie przed ubezpieczycielem.

W przypadku dojścia do porozumienia, adwokat prowadzi negocjacje ugodowe, walcząc dla Ciebie o najwyższą stawkę świadczenia.

5.

Jeśli kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela okaże się niesatysfakcjonująca, nasz adwokat kieruje sprawę do sądu cywilnego.

6.

Po zwycięskiej rozprawie i zasądzeniu zadośćuczynienia i/lub odszkodowania nie zostawiamy Cię samego. Zapewniamy pełne wsparcie w wyegzekwowaniu zasądzonych kwot.

Nie ustępujemy, dopóki pieniądze faktycznie nie znajdą się na twoim koncie.